Wartości

Szkoła opiera swoje działania na wartościach, które wspierają wszelkie działania. Podczas pracy, nauki oraz wspólnego rozwoju, zapraszamy innych do realizowania tych wartości, jak również do odnajdywania swoich własnych. Każda z nich niesie swoją misję, osobisty potencjał, który możemy realizować.

WARTOŚCI SZKOŁY

Jakość 

to wyznacznik pracy każdej osoby, która ukończyła Szkołę Neurocoachingu. Skupiamy się na budowaniu jakości, skuteczności oraz najlepszej wartości dla naszych klientów i obserwujących.


Odwaga i Szczerość 

to połączone dwa elementy, które nadały fundament naszym działaniom. Wierzymy w szczerość, przekazujemy otwarcie informacje zwrotne oraz wiadomości pomiędzy sobą. Odwaga pomaga nam wspinać się wyżej i realizować nowe pomysły.


Otwartość 

na nowe, na udoskonalanie. Na uczenie się od siebie. Na słuchanie. Na rozwój. Na naukę. Na informację zwrotną. Na nowe relacje.


Ludzie 

 kochamy ludzi. Są inspiracją. Są czymś niezwykłym. Szkoła to miejsce, dla każdego. Wszyscy jesteśmy tutaj równi. Nie mamy “łatek” czy potrzeby definicji. Jesteśmy otwarci na innych.


Coaching

Wierzymy w jego moc. Wierzymy w praktykę, działanie i współpracę. Korzystamy ze swojej kreatywności i narzędzi, jakie mamy, aby pomagać innym.


Rozwiązania

Jedną z kluczowych wartości jest szukanie rozwiązań. Historie nie mają znaczenia. Problem to informacja. Szukamy rozwiązań.