Wieczne korzyści po Certyfikacji

Chcąc zapewnić naszym Coachom najlepszą możliwą edukację oraz wzrost, przygotowaliśmy w ramach Szkoły dodatkowe szkolenia oraz możliwości, które pojawiają się zaraz po Certyfikacji. W trakcie całego roku czekają na Ciebie rozmaite kursy, szkolenia oraz spotkania online, które będą Ci pomagały w rozwoju siebie, jak również Twojego biznesu.

SZKOLENIA MARKETINGOWE I BIZNESOWE 

Zaraz po ukończeniu Szkoły, otrzymujesz dostęp do dodatkowych szkoleń biznesowych oraz marketingowych. Każde ze szkoleń jest aktualizowane pod obecne narzędzia, standardy marketingu oraz to, co obecnie działa. Gdy tylko pojawia się coś nowego, co działa np. nowe social media, nowy sposób działań, od razu szkolenie zostanie zaktualizowane przez Krystiana.

MIESIĘCZNE KLASY BIZNESOWE 

Raz w miesiącu spotkasz się z Krystianem Wyszomirskim na specjalnej klasie online, gdzie będziecie pracować nad biznesem. Klasy, które oferuje Krystian, to wyższy poziom szkoleń biznesowych dedykowanych dla osób, które działają online. Pomoże Ci to rozwijać Twój biznes coachingowy oraz wszelkie inne odnogi biznesu, które zbudujesz w ramach Szkoły.

WSPARCIE MIESIĘCZNE 

Raz w miesiącu możesz zapisać się na dodatkową sesję z Krystianem i popracować nad Twoim biznesem czy umiejętnościami 1 na 1. 

AKTUALIZACJE PROGRAMU CERTYFIKACJI

Gdy tylko zmieni się, coś w Programie Certyfikacji, otrzymasz to! Dodatkowo, gdy tylko chcesz, możesz dołączyć do jednej z aktywnych grup i przejść jeszcze raz cały program.

DODATKOWA DROGA: MASTER COACH 

Po ukończeniu Szkoły, grupa może otrzymać od Krystiana Wyszomirskiego specjalną informację oraz propozycję do dołączenia do programu Master Coach. Więcej informacji otrzymasz podczas certyfikacji.