fbpx

DOŁĄCZ DO REWOLUCJI W COACHINGU. ODKRYJ WIĘCEJ. ZRÓB WIĘCEJ.

Dołącz do Programu Partnerskiego w Szkole Neurocoachingu.

Dla każdej osoby, która chce pomagać innym w rozwoju, spełnianiu marzeń
i pokonywaniu granic. Połączmy siły i dajmy innym dostęp do tego, co skuteczne.

Program Szkoła Neurocoachingu Certyfikacja

Program Certyfikacji Szkoły Neurocoachingu to jedyny taki program, który poza dostarczeniem najważniejszych i najskuteczniejszych metod, narzędzi, technik oraz nauk coachingowych, uczy także każdą osobę, która decyduje się dołączyć, jak zbudować skuteczny biznes online, na podstawie tego, czego nauczą się w Szkole. Certyfikujemy Neurocoachów. Dostarczamy umiejętności coachingowych oraz biznesowych.

Certyfikacja w Szkole Neurocoachingu to inwestycja: 5600 pln (+vat)

KWOTA MOŻE BYĆ ROZŁOŻONA NA 14 RAT.

Dla partnerów oferujemy 1000 pln od każdej sprzedaży.

Jeżeli nie jesteś uczestnikiem Szkoły: 3 sprzedane miejsca gwarantują Ci wejście do niej, oraz opłatę niższą o kwotę 3000pln. (Również możliwe rozbicie na 14 rat)

Informacje o programie

SZKOŁA ONLINE

Dla Twojej wygody! Wszelkie klasy, szkolenia i kursy odbywają się online. Dostęp do materiałów, zeszytów ćwiczeń oraz innych materiałów, otrzymujesz od razu po zalogowaniu się na platformie.

PROGRAMY WSPIERAJĄCE

Poza dostarczeniem najważniejszych umiejętności coachingowych, w trakcie Szkoły, odbywają się również liczne dodatkowe szkolenia. M.in: Klasy biznesowe, pełne szkolenie marketingowe (6 tyg.).

GRUPY CERTYFIKACJI

Na każdą grupę certyfikacji przyjmujemy maksymalnie 8 osób. Chodzi oto, aby każdy ze studentów w Szkole miał czas na swoje sesje, zadanie pytań oraz pracę z Coachem. Skupiamy się na jakości.

PO CERTYFIKACJI

Każdy absolwent, który uzyskał Certyfikat, otrzymuje dostęp do specjalnej platformy, na której znajdzie dodatkowe szkolenia biznesowe oraz materiały, które może wykorzystać w swojej pracy.

DODATKOWE DROGI

Poza głównym nurtem jakim jest Neurocoaching, oferujemy również dodatkowe drogi, które są wliczone w cenę Szkoły. Są to: Droga Biznesowa, Droga Wellness, Droga Kariery, Droga Marketing.

RÓŻNE STOPNIE

Bez względu na Twoje obecne umiejętności Coachingowe - przejdziesz przez odpowiednie kursy, szkolenia oraz programy jak również całą Certyfikację, która doskonale przygotuje Cię do pracy.

Dostarczamy materiały do promocji

Otrzymasz materiały promocyjne, które są napakowane wartością! Zawarte w nich treści pomogą każdemu zrozumieć, jak ogromną wartość i prkatykę daje nasza Szkoła.

Sesje Strategiczne. Dla każdej osoby, która będzie zainteresowana dołączeniem do Programu Partnerskiego Szkoły Neurocoachingu oferujemy 30 minutowe sesje strategiczne! W trakcie takiej sesji pomożemy Ci stworzyć plan działań i promocji.

Grafiki i oczywiście - branding! Dostaniesz od Szkoły komplet grafik, które możesz wykorzystywać w trakcie promocji. Są to banery, grafiki do postów, do stories i więcej!

Sesje Q&A, które będzie prowadzić Krystian, będą dostępne online jako materiały, które można udostępniać oraz przekazywać dalej, dla dalszej promocji. Podobnie jak nasze wirtualne katalogi promocyjne, będą one wypakowane wartością.

Pytania i Odpowiedzi

W ramach Programu Partnerskiego Szkoły Neurocoachingu poszukujemy osób, które chcą działać zgodnie z ideą oraz wartościami takimi jak: Działanie, rozwój, ludzie, współpraca, wsparcie, piękno, zaangażowanie. 

Poszukujemy osób, które chcą pokazać swoim odbiorcom coś więcej, coś nowego i coś świeżego. Zapraszamy Cię do tego programu, aby dać Ci możliwość promocji czegoś, co jest dla innych ogromną wartością, możliwością a także często, bazą wiedzy i umiejętności do dalszego rozwoju.

Nie musisz mieć umiejętności marketingowych. Twoje zaangażowanie i chęci liczą się najbardziej. Wszelkie zgłoszenia są analizowane.

To zależy tylko od Ciebie i od sposobu promocji. Jeżeli chcesz dodać coś od siebie np. bonus, prezent dla osób, które dołączą do Szkoły od Ciebie, to Twoja potrzeba czasu będzie większa. Wszystko zależy od Twojego pomysłu oraz jak bardzo chcesz promować Program i Szkołę.

To nic. Jeżeli podoba Ci się program oraz idea – działaj. To może być właśnie Twoja droga do dołączenia do nas. Twoją wiedzę o programie wypełnią nasze materiały.

Do Szkoły dołączają także osoby, które chcą zbudować inny biznes niż coachingowy. Dołączają, aby rozwijać siebie, uzyskać dostęp do niezwykle skutecznych narzędzi, materiałów oraz wsparcia biznesowego, jakie daje Szkoła. 

Pomyśl komu może się to przydać.

KLIKNIJ TUTAJ.

Wypełnisz szybkie zgłoszenie i gotowe. W przeciągu 24 godzin (poza weekendem) od zgłoszenia, otrzymasz od nas email z potwierdzeniem Twojego zapisu oraz informacje, co dalej!

Nie! Bez względu na to czy masz biznes, czy masz mailing czy swoje własne profile w social media – możesz dołączyć do programu i promować.

×
×

Koszyk