fbpx

DARMOWY ZESZYT ĆWICZEŃ + PORADNIK

Odkryj swoją niszę i zidentyfikuj klienta docelowego.

Darmowy poradnik dla osób, które chcą odkryć kto jest ich klientem klientem, gdzie go znaleźć i jak skutecznie nawiązać z nimi kontakt. Jeżeli chcesz przestać w końcu podważać swoje wybory i zacząć działać – to dla Ciebie!

W tym poradniku:

PEŁEN PROCES (4 KROKI)

Do zrozumienia czym jest grupa docelowa i klient docelowy. Obalimy mity oraz całą tajemniczą otoczkę. W prosty i czytelny sposób poprowadzi Cię on do odkrycia z kim chcesz pracować, kogo przyciągać do biznesu i jak to zrobić.

NARZĘDZIA I SCHEMAT WPROWADZENIA

Nauczysz się jak określić swojego klienta docelowego, co zrobić, aby bez podważania siebie w końcu zrozumieć z kim chcesz pracować. Określisz również swoją grupę tzw. niszę, co niezwykle ułatwi Ci pozostałe działania biznesowe, na każdym polu.

WSKAZÓWKI, POMOC I POSZUKIWANIA

Oczywiście poza głównymi narzędziami czeka Cię także masa wskazówek oraz pomysłów, gotowych do implementacji. Chcę, aby cały ten proces był dla Ciebie łatwiejszy niż Ci się to wydaje!

Sam byłem w tym wszystkim pogubiony

Dopiero po czasie, gdy sam zacząłem szukać odpowiedzi i budować swój biznes dotarło do mnie czym tak naprawdę jest ten klient docelowy, jak go szukać i jaką wolność w działaniu, daje nam odnalezienie niszy.

Wiele z tych tematów jest owianych jakąś magią, mitami. Wielokrotnie spotykam się z całymi kursami na temat klienta docelowego, pełnymi opowiadaniami i godzinami materiałów czy tekstów, które mówią jak ważne jest ich wyznaczanie, ale nikt nie pokazuje dokładnie jak. 

Odczarujmy to razem.

Zacznij działać – bez dezorientacji, ze zrozumieniem. 

Bez strachu. 

Z wolnością i kreatywnością.

Krystian Wyszomirski Coach Trener Autor Neurocoaching szkoła neurocoaching life coching the life coach life coach business coach szkolenia dla firm neurocoaching Krystian Wyszomirski
×
×

Koszyk