Zapisz więcej
Klientów na sesje!

Gotowy do wykorzystania plan! 5 Kroków do skutecznego promowania, przygotowania usług oraz zapisywania zdecydowanych klientów na sesje.

Aby Twoje działania były skuteczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

TO JAK, DZIAŁAMY?

To już czas, abyś wykorzystał maksymalnie swój czas i zaczął zapisywać więcej klientów, którzy są zdecydowani i zmotywowani do działania!

Jesteś gotowy na to, aby wykorzystać system, który pozwala zapisywać ZAWSZE, więcej zdecydowanych klientów na sesje? Chcesz wypełnić swój kalendarz większą ilością płatnych sesji? To doskonały moment, aby podjąć działania. Zacznij od teraz!

TEN KURS JEST DLA CIEBIE JEŻELI:

Na świecie kryzys a ja rozchwytywana!

Krystian! Była klęska urodzaju, a zaraz po tym jak zmieniłam przekonania o mojej pracy i zarabianiu – kontakt (zaczęłam 2 miesiące temu), dostałam kolejne zlecenie – czeka w kolejce, a wczoraj otrzymałam kolejną propozycję kontraktu od tej samej firmy na 17 lat. Na świecie kryzys a ja rozchwytywana!

Agata Zych, przedsiębiorca

DZIAŁANIE JEST KLUCZEM

Jeżeli mamy coś ze sobą wspólnego w aspekcie coachingu – to pewnie jest to zamiłowanie do pracy z klientami. Przez długi czas pracowałem nad tym, aby od samego początku dostarczać tyle wartości dla innych ile jest to możliwe.

Poszukiwania doprowadziły mnie do niezwykle prostego systemu, który okazał się rozwiązaniem na potrzebę i chęć jaką jest: Zapisywanie większej ilości klientów na sesje.

Po tych działaniach mam pewność, że to, co robię przynosi rezultaty. To samo przekazuję teraz innym.

Od zawsze zależało mi na prostych i skutecznych rozwiązaniach, z których będą mogli skorzystać nawet Ci, którzy dopiero budują swoją społeczność.

Zapraszam Cię dzisiaj do działania i do zapoznania się z całym systemem!

CZĘŚĆ #1 

 

CAŁY WARSZTAT – NATYCHMIASTOWY DOSTĘP

Pełny, nagrany warsztat, do którego otrzymujesz natychmiastowy dostęp, wraz z bonusowym zeszytem ćwiczeń oraz możliwością zadania pytań, gdy tylko tylko potrzebujesz. Poznasz w nim cały wspomniany wyżej system oraz dowiesz się jak skutecznie sprawić, że odbiorcy zapiszą się na sesję z Tobą oraz zostaną Twoimi klientami. 

Otrzymasz także pełną instrukcję oraz wsparcie jak przygotwać swój biznes, stronę oraz sprawy techniczne na przyjęcie nowych klientów!

CZĘŚĆ #2

GOTOWE SZABLONY GRAFIK DO PROMOCJI

Przygotowane dla Ciebie, gotowe szablony stron oraz treści, które możesz wykorzystać, aby jeszcze skuteczniej działać online i przyciągać nowych klientów. Do szablonów zaliczamy:

  • Pomysły do formularza wstępnego (w trakcie szkolenia)
  • Zestaw w pełni darmowych narzędzi, które możesz wykorzystać do zwiększenia efektywności Twoich działań;
  • Szablon do użycia na stronie WWW, aby zaoszczędzić czas i dokładnie przedstawić swoją ofertę (opisany w trakcie szkolenia);
  • Zestaw grafik do promocji Twoich działań

BRZMI ŚWIETNIE

Ile to kosztuje?

Inwestycja w ten warsztat online, to inaczej zapisanie się na kurs który nauczy Cię jak dokładnie przygotować się na promocję Twoich usług, przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces zapisywania klientów na sesje oraz nauczy Cię zamykania sprzedaży. Pomyśl o tym jak o pełnym zestawie, który wciąż i wciąż dostaje kolejne aktualizacje i wsparcie. W jednym miejscu otrzymasz pełen system, który pozwoli Ci zapisywać więcej zdecydowanych klientów na sesje.

Przez limitowany czas pełen dostęp do kursu możesz otrzymać za jedynie 57 zł. Za jakiś czas cena kursu wzrośnie i nie będzie on nigdy więcej dostępny po tak okazyjnej cenie.