Kim jest Krystian Wyszomirski?

Master Coach. Przedsiębiorca, trener biznesu, mówca. Autor. Właściciel Szkoły Neurocoachingu. Krystian całą swoją pracę dedykował rozwojowi osobistemu oraz biznesowemu. Przez lata szukał wszelkich spójnych elementów tak, aby połączyć dwa obszary w jedno. Jako Coach koncentrował się na wzroście. Długo poszukiwał metody coachingowej, którą będzie chętnie pracował, ponieważ długo takiej nie było – zdecydował się wykorzystać swoje doświadczenie do stworzenia unikalnego systemu pracy. 

Krystian Wyszomirski Coach Trener Autor Neurocoaching szkoła neurocoaching life coching the life coach life coach business coach szkolenia dla firm neurocoaching Krystian Wyszomirski

Nietypowy start. Szkoła. Nerwica oraz pierwsze webinary.

Krystian już od najmłodszych lat był zafascynowany psychologią oraz mózgiem człowieka. Sięgał po książki rozwojowe i poznawał przeróżne techniki umożliwiające wzrost. Gdy w wieku 14 lat otrzymał diagnozę nerwicy lękowej oraz fobii szkolnej wywołanej przeżyciami z poprzednich semestrów, zdecydował, że pozna ten temat tak dobrze jak się tylko da, aby pozbyć się go tak szybko jak to tylko możliwe.

W tamtym czasie zaczął prowadzić swojego bloga fotograficznego, gdzie również dzielił się swoimi przemyśleniami. Szybko zyskał duże grono czytelników i spotkał osoby o podobnych problemach. Dzięki temu społeczność zapoczątkowała prowadzenie cyklicznych spotkań przez Krystiana tzw. Webinarów tematycznych. Właśnie wtedy już jako młoda osoba prowadził pierwsze szkolenia online z dbania o swoje emocje oraz zdrowie mentalne.

Jednak psychologia oraz standardowa wiedza była dla niego niewystarczająca i szukał dalej, skupiając się na niezwykłych właściwościach mózgu. Przez szeroki rozwój w zakresie neuronauki oferowany przez Harvard po własne poszukiwania.

Neurocoaching szkoła neurocoaching life coching the life coach life coach business coach szkolenia dla firm neurocoaching Krystian Wyszomirski

Swoją ofertę prezentował nie tylko dla osób indywidualnych, ale także dla firm szkoląc całe zespoły sprzedażowe, managerów, kierowników oraz właścicieli dużych i średnich przedsiębiorstw zyskując doświadczenie biznesowe z zakresu zarządzania zespołem, sprzedaży oraz komunikacji. 

W roku 2018 miał przyjemność ukończyć pełną Akademię oferowaną przez Blaira Singera gdzie poznał dogłębnie zagadnienia budowania mistrzowskiego zespołu oraz jedne z najlepszych technik sprzedażowych. 

Wdrażając szybko tę naukę w życie – szybko wyprzedawał swoje szkolenia oraz z jeszcze większą pewnością pokazywał się w firmach, które chętnie nawiązywały współpracę.

Zamiłowanie Krystiana do mózgu nie ustawało. Rozwijał siebie, swoją markę osobistą i zaczął zamiast webinarów prowadzić swoje autorskie szkolenia na żywo. Już w tamtym czasie propagując swoje odkrycia dotyczące emocji, mózgu oraz tego jak wykorzystać ich działanie do generowania oczekiwanych scenariuszy czy podejmowania się właściwych działań. 

Po ponad 5 latach prowadzenia szkoleń przeszkolił w Polsce, Europie oraz online – na świecie ponad 10.000 osób. Zebraną informację zwrotną, doświadczenie oraz odkrycia ze szkoleń i sesji coachingowych przekuł w w narzędzia.

W 2017 roku wydał swoją pierwszą książkę, która szybko stała się bestsellerem “Nawyki Sukcesu – Tajniki Zwiększania Osobistej Efektywności.

Krystian Wyszomirski Coach Trener Autor Neurocoaching szkoła neurocoaching life coching the life coach life coach business coach szkolenia dla firm neurocoaching Krystian Wyszomirski

'System", Coaching, Coaching
i... Neurocoaching

Po sukcesach szkoleniowych Krystian tworzył dalej programy online gromadzące setki zadowolonych klientów, jednocześnie prowadząc dalsze analizy i budując swój biznes coachingowy. W końcu pewnego dnia zastanawiając się, co tak naprawdę wpływa na nasz rozwój i działanie po intensywnej burzy mózgów oraz latach zbierania doświadczenia złożył w całość swoje bazowe narzędzie, które nazwał “Neuro-Systemem”. 

Narzędzie Coachingowe, które zaczęło przynosić rezultaty jakich nie był sam w stanie przewidzieć. Szybko zyskując na popularności oraz zainteresowaniu zdecydował się otworzyć Szkołę Neurocoachingu, która certyfikuje przedsiębiorców, oferuje niezwykłe kursy online oraz programy rozwojowe dla klientów indywidualnych jak i posiada dedykowaną ofertę dla firm. 

Po ponad 10 latach działań, poszukiwań osiągnął jeden ze swoich celów – Stworzyć narzędzie, z którego będzie dumny, którym będzie z przyjemnością pracował i którego będzie mógł uczyć innych.

Przekuł swoje doświadczenie oraz umiejętności w pełen program rozwojowy tworząc wyjątkowy Program Certyfikacji, tym samym skupiając się 100% na rozwoju szkoły, której mottem przewodnim stało się: “Dogadaj się ze swoim mózgiem i działajcie razem, zanim on bez uprzedzenia, wykorzysta Ciebie”. 

Dzisiaj jako właściciel Szkoły oraz Master Neurocoach realizuje dumnie misję swojej szkoły: Przekazywać najnowsze narzędzia rozwojowe w prosty i skuteczny sposób. Pokazywać innym jak budować biznes, być sobą, wzrastać i dobrze się przy tym bawić. 

Z ogromnym zamiłowaniem dzieli się swoim doświadczeniem poprzez kursy, szkolenia oraz cieszące się ogromnym zainteresowaniem sesje indywidualne. 

Dla osób, które pragną zawsze przy sobie mieć podręcznego Coacha stworzył Podcast Szkoły Neurocoachingu oraz liczne ebooki i materiały, które można znaleźć na stronie Szkoły.

A może tak trochę prywaty?

Neurocoaching szkoła neurocoaching life coching the life coach life coach business coach szkolenia dla firm neurocoaching Krystian Wyszomirski

Prywatnie Krystian uwielbia fotografię oraz naturę. Jest ogromnym fanem muzyki – gra na gitarze, wiolonczeli oraz pianinie. 

Jeżeli ogląda jakiekolwiek serial to są to sitcomy lub Gotowe Na Wszystko. 

Jego ulubionym motywem jest natura – szczególnie liście kwiatu Monstery.

Krystian ukończył liceum plastyczne. Długi czas nie malował, ponieważ szkoła “zabroniła” mu używać swojego własnego stylu. Po kilku latach przerwy wrócił do tworzenia i skupił się na technice akwareli. 

Gdy kończył szkołę stwierdził, że to były nudne lata, dlatego jak dorośnie otworzy swoją szkołę, która będzie inna. 

Kiedy uczył się na temat marketingu wyłapał kilka błędów na FanPage u Blaira Singera. Wysłał email do jego firmy. Okazało się, że wskazówki były pomocne a w zamian za pomoc Krystian otrzymał dostęp do trzech bestsellerowych szkoleń Blaira.

Jest ogromnym fanem świec zapachowych oraz wszelkiego rodzaju wosków, olejków. Przez długi czas interesował się aromaterapią, aby wyciszyć siebie oraz łagodzić objawy nerwicy.

Krystian posiada także umiejętności graficzne. Doskonale operuje programem Photoshop oraz pochodnymi programami graficznymi.

Miejsce, które chce odwiedzić to Finland Igloo Hotel w zimę, aby obudzić się pod “szklanym” niebem i obserwować zorzę polarną.

Docelowo miał być informatykiem 😉