Jakby to było, gdybyś miał dostęp do Coacha, 24/7, programów rozwojowych oraz biznesowych - wszystko w jednym miejscu? Co by było, gdyby te programy pomogły Ci nie tylko zwiększyć efektywność, osiągnąć cele, stworzyć lepsze samopoczucie, ale także podwoić swój biznes?

Zastanów się… czy coś brzmi znajomo? 

To czego chcesz to praktyka. System, który działa. Zależy Ci na narzędziach, bo masz dosyć teoretycznego gadania. Chcesz także od razu wprowadzać wszystko w działanie, aby zobaczyć efekty. A przy okazji chcesz zrobić to wszystko w zgodzie ze sobą.

To właśnie część tego klubu. A teraz pomyśl! Jak już będziesz mieć dostęp do coacha, wszelkich jego kursów oraz programów, a także cotygodniowych sesji coachingowych… co zrobisz? Co się zmieni? Jakie pytania zadasz?

Teraz już wiesz, że będziesz mieć pełne wsparcie na każdym kroku, a także praktyczne narzędzia i pewność, że wszystko wprowadzisz zawsze w działanie. 

Nauczysz się jak wykorzystywać swój mózg. Jak w pełni korzystać ze swoich zasobów. Dowiesz się jak działać skutecznie i robić więcej niż do tej pory. Poznasz neurocoaching, a także grupę ludzi, którzy także pragną się rozwijać, działać i transformować.

Właśnie dlatego zdecydowałem się otworzyć ten Klub Neurocoachingu.

KORZYSTASZ KIEDY CHCESZ, Z CZEGO CHCESZ!

 • Dowiesz się jak działa Twój mózg, jak sprawić, że zaczniesz działać zgodnie z jego strukturą i osiągać rezultaty;
 • Otrzymasz dostęp do profesjonalnych szkoleń, kursów oraz materiałów, które pomogą Ci w wybranych przez Ciebie sferach życia;
 • Co miesiąc otrzymasz dostęp do nowych lekcji, sesji coachingowych, nagrań i wielu innych bonusów!
 • Korzystasz kiedy chcesz, z czego chcesz – w dowolnym miejscu, na dowolnym urzązeniu. 

OTO KILKA Z OBSZARÓW KLUBU

Poza niemalże codziennymi klasami online, sesjami coachingowymi, nowymi kursami, ebookami, samo-coachingu oraz innymi obszarami coachingowymi oraz biznesowymi, ogromną popularnością cieszą się także:

SSS Interior Design

Jak działa mózg?

Wszystko jest oparte na tym jak działa nasz mózg. Wszelkie programy w klubie stworzone są tak, aby pokazać Ci jak, każdego dnia, maksymalnie wykorzystać swój potencjał. Dowiesz się jak działa mózg, jak odpuścić historiom z przeszłości, skupić się na tym, co jest teraz. Nauczysz się zarządzać swoimi myślami oraz przekonaniami.

Jak Poczuć Się Lepiej Neurocoaching

Jak poczuć się lepiej.

Samopoczucie to niezwykle ważny element naszego życia. Program, który przygotowałem oraz specjalny bonus, który do niego dołączyłem, pomogą Ci pracować skutecznie nad swoim samopoczuciem! Poczuj się lepiej i zarządzaj świadomie, tym jak się czujesz!

Self Care

Lęk, przygniecenie i brak chęci

Lęk to uczucie, które może towarzyszyć nam wszystkim. Znam je doskonale. Podobnie mogą pojawić się inne uczucia. Nauczysz się jak tymi uczuciami zarządzać. Dzięki temu nie będziesz TWORZYĆ ich więcej, a zaczniesz je zmieniać na takie, które będą Cię wspierać.

Nawyki i czas i... jak mieć go więcej

Skupiam się na efektywności oraz skuteczności! W Klubie czeka na Ciebie specjalny dział, który dotyczy w 100% efektywności, skuteczności, zarządzania sobą w czasie i działania tak, aby robić więcej… pracując mniej. Naucz się jak ZAWSZE realizować swój plan, pozbywać się wymówek i działać skutecznie – każdego dnia.

Zajadanie, zapijanie i zdrowe nawyki

Nauczysz się jak zaprzestać zajadania czy zapijania swoich emocji, stresów i innych. Dowiesz się jak skutecznie zarządzać swoimi nawykami żywieniowymi, jak opanować potrzebę jedzenia, aby skończyć z negatywnymi nawykami. Nowość: Program Neurocoachingowy: Zrzucanie i Kontrola Wagi oraz Nawyków Jedzenia. 

Biznes i przedsiębiorstwo

Naucz się jak podwoić lub nawet potroić swój biznes. Specjalne przygotowane klasy, nauczą Cię jak stać się lepszym przedsiębiorcą, a szkolenia, kursy oraz klasy online, pomogą Ci skutecznie rozwijać swój biznes, tworzyć widoczną markę, działający marketing i więcej. Dowiedz się jak stać się nowoczesnym i skutecznym przedsiębiorcą.

Kariera Neurocoaching

Kariera, praca i nauka

Jeżeli pracujesz na etacie lub przygotowujesz się do zmiany pracy lub do przejścia na swoją własną działalność – ten dział będzie dla Ciebie. Klasy oraz materiały w tym temacie pomogą Ci stać się lepszym pracownikiem oraz opanować transformację na własną działalność.

Osiąganie celów

Pokażę Ci jak w zgodzie tym, jak działa nasz mózg, wyznaczyć oraz osiągnąć cele, nawet te, które obecnie sprawiają Ci problemy. Poznasz gotowy system, który od razu możesz implementować, aby zacząć działać – z pewnością, odwagą i energią.

Pewność i odkrywanie siebie

Pewność siebie to umiejętność, którą możesz zdobyć poprzez doświadczenie lub możesz się jej szybko nauczyć. Czas zacząć działać, budować Twoją postawę, pewność w działaniu oraz życiu. Poznasz także siebie – z innej strony. Zrozumiesz swoje wartości, wprowadzisz je do życia, dzięki czemu szybciej poczujesz spełnienie.

Jak działa klub?

Czyli co otrzymujesz, co się dzieje i po prostu – jak to działa! Zobacz, co każdego miesiąca dzieje się w klubie! Każdego tygodnia czekają na Ciebie różnego rodzaju klasy, szkolenia, kursy oraz sesje coachingowe! Dodatkowo, każdego miesiąca otrzymujesz nową lekcje i zeszyty ćwiczeń, aby wiedzę wdrożyć w działanie.

W każdej chwili możesz zapisać się na swoją sesję coachingową lub zadać pytanie, albo… skorzystać z jednego z dostępnych kursów czy przeczytać dostępne ebooki!

ZOBACZ CO DZIEJE SIĘ W KLUBIE W LISTOPADZIE!

Twoje sesje indywiudalne

W ramach członkostwa w klubie, każdego miesiąca możesz skorzystać z dwóch sesji indywidualnych z Krystianem Wyszomirskim - bez dodatkowych opłat. Wystarczy, że wybierz dzień oraz godzinę sesji. Korzystaj - to dla Ciebie! To najlepsza oferta coachingowa.

KLASY GRUPOWE

W trakcie miesiąca oferuję także rozmaite klasy tygodniowe oraz grupowe sesje coachingu, dla wspólnego rozwoju, dzielenia się wnioskami oraz pracy nad miesięcznymi tematami.

ZAKŁADKA PYTANIA I ODPOWIEDZI

Każdego dnia, bez limitu możesz zadać ANONIMOWO każde pytanie jakie tylko chcesz. Odpowiem na nie osobiście. Dostaniesz także dostęp do archiwum, gdzie są wszystkie zadane pytania i odpowiedzi. Budujemy przez to świetną bazę wiedzy dla nas samych.

Kursy i ebooki

Klubowicze otrzymują ZAWSZE dostęp do wszelkich nowych kursów online, ebooków oraz materiałów, które dodaję do sklepu. Wszystko zawiera się zawsze w miesięcznej opłacie.

NOWY Temat co miesiąc

Poza dostępem do kursów, książek oraz szkoleń i coachingu, każdego miesiąca rozpoczynamy nowy temat. To jedna klasa miesięczna oraz co tygodniowe spotkania na Zoom. Do każdego nowego miesiąca, otrzymujesz dodatkowy zeszyt ćwiczeń i bazę materiałów do wykorzystania na czas trwania tematu.

WPROWADZENIE

Na start otrzymujesz zestaw START! To szkolenie organizacyjne, oraz materiały, które będziesz wykorzystywać każdego miesiąca, korzystając z aktywności Klubowych.

Członkostwo, warunki, oraz pozostałe pytania i odpowiedzi.

Obecnie, Członkostwo w Klubie Neurocoachingu oraz dostęp do wszystkiego, co zostało zawarte w tej ofercie to tylko 85zł (z VAT) za miesiąc. To najlepsza oferta za coaching, kursy oraz za wartość, jaką możesz otrzymać dołączając do Klubu. 

To opłata miesięczna. Dla Twojej wygody, 10 dni, 4 dni oraz 24 godziny przez zakończeniem członkostwa otrzymasz email, który Ci o tym przypomni. Jeżeli chcesz je anulować – klikniesz link w emailu, a jeżeli chcesz pozostać z nami – nie musisz nic robić. 

Dostęp do wszystkiego otrzymujesz zaraz po zapisaniu się. Otrzymasz login oraz hasło na email, a na platformie dedykowanej dla Klubu, przejdziesz przez pełne szkolenie organizacyjne, które pokaże Ci jak wyciągnąć maksymalnie wiele z Klubu. Od razu także otrzymasz możliwość zapisania się na swoje sesje coachingowe, korzystania z kursów, szkoleń, programów oraz tematu miesięcznego. 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

W zależności od tematu oraz rodzaju materiału. Klasy odbywają się na Zoom. Nagrane są w formie video, które możesz obejrzeć. Niektóre kursy mają dodatkowe audio. Zeszyty ćwiczeń oraz ebooki i materiały pisemne są zawsze dostarczane jako .pdf.

Każdego miesiąca poruszamy inny temat. Oczywiście także i w tym czasie, możesz korzystać ze wszystkiego, co jest dostępne na platformie. 

Główne tematy, które poszukamy w trakcie roku to:

 • Jak czuć się lepiej;
 • Jak skutecznie prowadzić samo-neurocoaching?
 • Jak osiągać więcej?
 • Jak organizować swoje życie, otoczenie oraz umysł;
 • Jak budować silne relacje;
 • Biznes i przedsiębiorczość;
 • Celowe Myślenie
 • Pewność siebie;
 • Efektywność;
 • Skuteczność w działaniu;
 • Zarządzanie emocjami;
 • Jak skutecznie generować dodatkowe źródło dochodu;
 • Zarządzanie Myślami
 • Neurocoaching i System;
 • Zarządzanie negatywnymi uczuciami;
 • Jak przestać zapijać i zajadać emocje;
 • Jak puścić niewygodne emocje;
 • Jak wyjść z przeszłości mentalnej i zająć się dziś;
 • Jak zbudować skutecznie swoją karierę;
 • Jak zbudować swój biznes;
 • Jak skutecznie odkrywać i pielęgnować siebie;
 • Dbanie o siebie i higiena mentalna

I wiele innych. 

No jasne! Od razu możesz zapisać się na Coaching. Sesja trwa 30 minut. Na Twoją prośbę może być ona nagrana.

Oczywiście. Na platformie zobaczysz nawet jak to zrobić. Twoje konto będzie aktywne zawsze przez 30 dni. Jeżeli anulujesz przed czasem, zostanie ono aktywne do końca tego okresu.