Zwiększ swoją skuteczność i poznaj sposób, który połączy Cię z większą ilością klientów.

Jak zapisywać więcej klientów na sesje?

coaching pytania coachingowe narzędzia coachingowe szkolenie coachingowe warsztaty coachingowe książki coachingowe ćwiczenia coachingowe studia coachingowe narzedzia coachingowe kontrakt coachingowy techniki coachingowe

Zacznij działać już dzisiaj i...

Wypełnij swój kalendarz sesjami oraz klientami, którzy są zainteresowani współpracą z Tobą!

Uzyskaj dostęp do tego szkolenia oraz wszelkich dodatkowych materiałów za jedyne 49 zł. 

Jasne! Chcę dostęp już teraz!

Pozwól, że pokażę Ci jak proste jest zapisywanie nowych klientów.

Być może działasz już od pewnego czasu na rynku lub dopiero zaczynasz swoją przygodę w świecie coachingu i rozwoju…

Stąd też pewnie przygotowujesz wiele materiałów, poszukujesz… pytasz i masz nadzieję na upragnione rezultaty.

Tym czasem jedyne czego potrzebujesz to skuteczny oraz sprawdzony system, który za jednym razem…

O ile łatwiej Ci będzie gdy...

To wszystko możliwe i w trakcie tego szkolenia - pokażę Ci jak to zrobić.

Oto co wchodzi w skład Twojego szkolenia:

Część #1

CAŁY WARSZTAT - NATYCHMIASTOWY DOSTĘP

Pełny, nagrany warsztat, do którego otrzymujesz natychmiastowy dostęp, wraz z bonusowym zeszytem ćwiczeń oraz możliwością zadania pytań, gdy tylko tylko potrzebujesz. Poznasz w nim cały wspomniany wyżej system oraz dowiesz się jak skutecznie sprawić, że odbiorcy zapiszą się na sesję z Tobą oraz zostaną Twoimi klientami. 

Otrzymasz także pełną instrukcję oraz wsparcie jak przygotwać swój biznes, stronę oraz sprawy techniczne na przyjęcie nowych klientów!

coaching gdańsk coaching warszawa coaching pytania coachingowe narzędzia coachingowe szkolenie coachingowe warsztaty coachingowe książki coachingowe ćwiczenia coachingowe studia coachingowe narzedzia coachingowe kontrakt coachingowy techniki coachingowe

GOTOWE DO UŻYCIA SZABLONY

Przygotowane dla Ciebie, gotowe szablony stron oraz treści, które możesz wykorzystać, aby jeszcze skuteczniej działać online
i przyciągać nowych klientów. Do szablonów zaliczamy:

coaching pytania coachingowe narzędzia coachingowe szkolenie coachingowe warsztaty coachingowe książki coachingowe ćwiczenia coachingowe studia coachingowe narzedzia coachingowe kontrakt coachingowy techniki coachingowe

Wartość całego zestawu: 330 PLN

Cena dzisiaj: 49 PLN

Dlaczego warto?