Bestseller Krystiana Wyszomirskiego

A gdyby tak maksymalnie wykorzystać swój czas i energię?

Ebook Nawyki Sukcesu to bestseller Krystiana Wyszomirskiego. To pełna praktycznych narzędzi, które już w trakcie korzystania z ebooka zaczynasz wprowadzać w życie, zwiększając nie tylko swoją efektywność, ale przede wszystkim maksymalnie wykorzystując wszelkie swoje zasoby.

coaching pytania coachingowe narzędzia coachingowe szkolenie coachingowe warsztaty coachingowe książki coachingowe ćwiczenia coachingowe studia coachingowe narzedzia coachingowe kontrakt coachingowy techniki coachingowe

Co czeka Cię w środku?

WNĘTRZE KSIĄŻKI

0

Praktycznych rozdziałów

0 +

stron narzędzi!

0

Ile czasu zyskasz!

A rodziały i tematyka?

ROZDZIAŁY

 • Rozdział I: Pierwsze kroki na drodze do rozwoju efektywności, czy od czego naprawdę trzeba zacząć. Odkryj to, co jest faktycznie dla Ciebie ważne i wykorzystaj to.
 • Rozdział II: Każdy mistrz był kiedyś uczniem – czyli fundamenty efektywności w Twoim życiu – zdiagnozuj, co jest prawdziwą przeszkodą, a co iluzją.
 • Rozdział III: Rozpraw się z bałaganem, zaległościami
  i przejmij odpowiedzialność za swój czas!
 • Rozdział IV: Określ swój kierunek.
 • Rozdział V: Zostań mistrzem zarządzania sobą w czasie.
 • Rozdział VI: Naładuj swoje baterie i obudź wewnętrzną moc;
 • Rozdział VII: Czas na relaks – odkryj kiedy FAKTYCZNIE odpoczywasz.
 • Rozdział VIII: 10 szybkich porad na zwiększenie swojej efektywności.

TEMATYKA

 • Zwiększysz swoją efektywność, co pomoże Ci osiągać lepsze wyniki prywatnie i zawodowo;
 • Znajdziesz swoje wartości, poznasz, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne!
 • Wprowadzisz harmonię do życia oraz ład i porządek;
 • Określisz i zaczniesz wprowadzać do życia swoje prawdziwe wartości;
 • Wyznaczysz realne i ambitne cele, oraz stworzysz osiągalny plan działania;
 • Otrzymasz dawkę motywacji, która pozwoli Ci wprowadzać pozytywne zmiany;
 • Przeczytasz inspirujące historie, które staną się dla Ciebie wartościowymi lekcjami;
 • Nauczysz się pracować nad wymówkami i dowiesz się jak się ich pozbyć;
 • Poznasz prosty, efektywny i skuteczny sposób zarządzania sobą w czasie;
 • Przejdziesz przez swojego rodzaju samodzielny proces rozwojowy.

CZYTELNICY MÓWIĄ

Edyta

Książkę wręcz “zjadłam”! świetne historie klientów i przede wszystkim piękny ich rozwój. wiele z tych inspiracji przełożyłam na siebie. wdrażam już większość do działania, a ostatni rozdział zostawiam sobie na przypomnienie każdego dnia

Przemysł Z.

Właśnie zakończyłem czytanie. Muszę przyznać, że sposób w jaki, Krystianie, napisałeś tego ebooka zachęcił mnie do zaopatrzenia się w zeszyt, który posłużył mi doskonale do działań z książką. Jestem pod wrażeniem Twojego przekazu, jego konkretu a jednocześnie prostoty. Zdecydowanie rozumiem już teraz skąd polecenia oraz siła tej pozycji. Gratuluję i dziękuję za owocną lekturę.

Kamila

W pełni praktyczna książka, która pokazuje nie tylko jak pracować nad swoim czasem, ale przede wszystkim nad sobą. W końcu trafiłam na coś, co nie jest tylko gadaniem, planowaniem z zeszycikiem, ale faktycznym procesem coachingowym i dotyczy to efektywności i nie tylko. Dzięki Krystian!

"Kama"

ebook trafił do mnie w odpowiednim momencie bo wartości i wymówki to coś z czym się zmagałam. okazuje się, że nie taki straszny ten rozwój jakim go piszą… to była cenna lekcja działania. Nawyki sukcesu – super książka!

GOTOWY POBRAĆ SWÓJ EBOOK?

Kup już teraz!

DOSTĘP NATYCHMIASTOWY

37 (z Vat)

Natychmiastowy dostęp do ebooka
Darmowa aktualizacja treści (premiera Wrzesień 2020)
Kod zniżkowy 10% na następne zakupy