fbpx

Jakby to było, gdybyś potrafił doskonale wykorzystać swój czas każdego dnia?

Czym jest bycie zajętym? 

Uczuciem. Uciekającego czasu, często stresu, nacisku. A to wszystko efekt uboczny naszych codziennych reakcji.

Nasz mózg reagując na bodźce, które mu dostarczamy poprzez nasze myślenie oraz oceny rzeczywistości, zaczyna zarządzać naszą energią – często prowadząc do jej natychmiastowego spadku zaraz przed przystąpieniem do działania.

W rzeczywistości, jeżeli chodzi o zarządzanie sobą w czasie, nie ma tutaj mowy o potrzebie specjalnych programów, kalendarzy czy innych narzędzi.

Chodzi o odpowiedni sposób komunikowania się ze swoim mózgiem oraz odpowiednim zarządzaniem informacjami na temat tego, co chcesz osiągnąć. 

Tego nauczy Cię ten kurs.

Nie potrzebujesz wypasionego kalendarza. Setek aplikacji, kolorowych markerów czy zeszytów na zamówienie, aby stać się efektywnym.

Wystarczy, że poznasz prostą technikę, która nauczy Cię jak osiągać więcej, zarządzać sobą w czasie i wykorzystywać go maksymalnie,

Co da Ci ten kurs?

Skuteczną technikę

Która pozwoli Ci zaplanować swój dzień, pozbyć się wymówek i nauczyć się skutecznego działania. Dowiesz się jak planować oraz maksymalnie wykorzystywać czas.

Praktykę i rozwiązania

Nie tylko pod względem technicznym "jak to zrobić", ale pokaże Ci rownież jak pracować ze swoim mózgiem, przekonaniami, emocjami oraz percepcją rzeczywistości, która wpływa na Twoją efektywność.

Pomoże zrzucić balast i zająć się sprawami bieżącymi

Dowiesz się z czego wynika zaniżenie efektywności codziennej i zaraz po tym, jak to naprawić. Pozbędziesz się zaległości i finalnie uczucia "pędu" i ciągłych "priorytetów" w życiu.

Pomoże zrzucić balast i zająć się sprawami bieżącymi

Dowiesz się z czego wynika zaniżenie efektywności codziennej i zaraz po tym, jak to naprawić. Pozbędziesz się zaległości i finalnie uczucia "pędu" i ciągłych "priorytetów" w życiu.

A dodatkowo...

Otrzymasz ebook książki, którą napisałem, aby dostarczyć Ci jeszcze większej ilości narzędzi, które pomogą Ci utrzymać proces rozwojowy i wypracować nowe umiejętności.

A sam kurs pokaże Ci, że wymówki istnieją tylko w Twojej głowie i jak nad nimi pracować.

Poznasz niezwykle skuteczne sposoby na to, aby pozostać w skupieniu, dzięki czemu w końcu poczujesz ulgę i spokój przy pracy.

Zrozumiesz, że potrzebujesz TYLKO JEDNEJ TECHNIKI, jednego skutecznego sposobu na to, aby całkowicie zmienić swój sposób działania i stać się ultra skutecznym.

WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Poznaj, co zawiera kurs!

KURS ONLINE

PLN 47 / zamiast 147pln*

Kurs online oraz wszelkie przyszłe aktualizacje (5 lekcji online)
Zeszyty ćwiczeń
Dodatkowe materiały pomocnicze
Zakładkę Pytania i Odpowiedzi
Ebook: "Nawyki Sukcesu" Krystiana Wyszomirskiego

Pytania i Odpowiedzi

Sam materiał kursu (filmy i zeszyt ćwiczeń) zajmuje 60 minut do ukończenia. Oczywiście wszystko zaczyna działać, gdy Ty wprowadzasz proces w życie. To nie chodzi oto, ile trwa kurs, ale ile TY zyskasz czasu.

Chcesz mieć więcej czasu i realizować wszystko, co zapiszesz w kalendarzu krok po kroku? Bez prokrastynowania? Chcesz działać z zaangażowaniem i ogromną ochotą? Chcesz, aby Twój czas wolny, był faktycznie czasem wolnym, a nie połowicznie czasem pracy? Chcesz zacząć robić więcej? Jeżeli gdziekolwiek postawiłeś TAK – ten kurs jest dla Ciebie!

Nie! W zależności od tego, co lubisz używać do planowania potrzebujesz jedynie: telefonu (jeżeli używasz go do planowania), czystej kartki lub kalendarza – do wyboru.

Jasne. Zakładka Q&A jest ciągle otwarta, tam zawsze możesz zadać każde pytanie, a ja odpiszę na nie tak szczegółowo jak to tylko możliwe.

Tak i tak. Jeżeli książka lub kurs otrzymają aktualizacje, będziesz pierwszy, który otrzyma do nich dostęp.

×
×

Koszyk