Chcesz działać. Podejmować decyzje i realizować swój plan z odwagą. Chcesz przestać zwlekać. Chcesz zobaczyć efekty swoich działań i czuć pewność, że to, co robisz jest właściwe i doprowadzi Cię to do miejsca, które określają Twoje plany czy cele.


Chcesz wiedzieć, jak zrobić to dobrze. Oczekujesz praktyki, nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim narzędzi, które pomogą Ci obrać właściwy kierunek i na nim pozostać.

Chcesz rozwoju. Chcesz coacha.

Ale nie byle jakiego coacha.

Potrzebujesz coacha, który zna narzędzia. Który praktycznie i bez osądu podchodzi do tematu. Takiego, który słucha, działa i wspiera, a nie tylko podchodzi do Ciebie wobec utartego schematu, który kiedyś poznał na szkoleniu.

Chcesz unikalnego, indywidualnego podejścia, zaufania i przestrzeni do działania. Twojej przestrzeni, jako klienta.

Chcesz takiego coacha, który pomoże Ci odkryć, co jest faktem, a co opinią – co zmienić, co ruszyć. Chcesz kogoś, kto będzie Cię prowadził, kogoś, kto nauczy Cię jak zawsze skutecznie działać. 

Odpowiedzią na to bedzie… Neurocoaching. Twój Neurocoach. 

Neurocoaching

To rodzaj coachingu, który wykorzystuje wiedzę na temat działania naszego mózgu do rozwoju, tworzenia nowych myśli, emocji oraz skutecznego działania w zgodzie z tym, jak mózg został zbudowany. 

Nie polega to na programowaniu, oszukiwaniu czy innych technikach związanych z “działaniami” na mózgu. To Coaching. Świadome wykorzystanie tego, jak działa mózg – działanie w zgodzie z nim, zanim on wykorzysta Ciebie.

Sesja Neurocoachingu

Sesja zbudowana jest na podstawie Twoich potrzeb. Pracujemy nad tym, czego Ty jako klient potrzebujesz. Odchodzimy od schematów. Wykorzystujemy praktyczne narzędzia, które po sesji, możesz wykorzystać samodzielnie.

Nie chodzi tylko o ciągłą pracę z coachem. Chodzi o wyposażenie Cię w narzędzia, z których samodzielnie możesz korzystać, aby przyśpieszyć swój rozwój.

INFORMACJE O SESJI

  • Sesja trwa od 45 do 60 minut;
  • Prowadzona jest online za pomocą darmowej aplikacji Zoom;
  • Poprzedzona jest krótką 25 minutową sesją zapoznawczą;
  • Dostarcza Ci narzędzi oraz wiedzy jak używać SYSTEMU – autorskiego narzędzia, nauczanego w Szkole Neurocoachingu do pracy własnej;
  • Opiera się na wybranym przez Ciebie zagadnieniu;
  • Jest w pełni praktyczna i skupiona na Tobie

 

Wykorzystujemy wiedzę na temat mózgu

Do działania w zgodzie z tym, jak został on stworzony. Uciekamy od sztuczek, manipulacji czy programowania mózgu. Działamy tak, aby zrozumiał na poziomie myślowym i emocjonalnym - co chcesz osiągnąć.

SKUPIAMY SIĘ NA ROZWIĄZANIACH

Historie, ciągłe opowiadanie o czymś, drążenie itd. nie są potrzebne w trakcie tej sesji. Skupiamy się od razu na rozwiązaniu, bez powrotu do historii, która jest faktem, wydarzyła się. Im więcej myślisz o historii tym więcej historii tworzysz. Tylko Ty możesz wybrać o czym myślisz.

UCZYSZ SIĘ NARZĘDZI

W przeciwieństwie do tradycyjnego coachingu, nie musisz cały czas pracować z coachem. Nauczysz się, jak korzystać z narzędzi tak, aby pracować nad sobą - zawsze, gdy tego potrzebujesz. Bez potrzeby ciągłych sesji. To Twój czas i Twój rozwój. Chodzi o Ciebie. Twój postęp.

MATERIAŁY, KTÓRE DZIAŁAJĄ

Poza sesją, otrzymasz także doskonałe przygotowanie do dalszego działania. Sesja, materiały, notatki oraz poznanie SYSTEMU pozwoli Ci na skuteczny rozwój. Materiały, które przygotowane są do sesji neurocoachingu, pozwalają na doskonałe trzymanie się planu i ciągłe działanie.

Inwesytcja

Twoja inwestycja zawiera:

Sesję Neurocoachingu;

Sesję wstępną (zapoznawcza);

Pakiet wstępny, który pomaga w przygotowaniu działań;

Sesję follow-up w przeciągu 2 tygodnii od sesji właściwej;

Dodatkowy prezent po zakończonej sesji;

 

Inwestycja w sesję Neurocoachingu to 170 pln + VAT. 

Chcesz wiedzieć więcej? Myślisz o zapisaniu się na sesję? Zapisz się na Mini-Spotkanie z Krystianem Wyszomirskim – za darmo – zadaj pytanie lub ustal termin swojej sesji i podejmij się inwestycji. Wybierz odpowiednią datę i godzinę na spotkanie.