POZNAJ UNIKALNY SYSTEM COACHINGOWY.

Indywidualne Sesje Neurocoachingu

Poznaj innowacyjny sposób prowadzenia sesji coachingowych jakim jest Neurocoaching. Zbudowany na bazie działania naszego mózgu zapewnia skuteczność w pracy indywidualnej jak również w pracy nad aspektami biznesowymi. Pożegnaj blokady, ułóż swoje wnętrze, zbuduj osiągalny plan działania i zacznij wprowadzać oczekiwane zmiany.

Neurocoaching wyróżnia się także koncentracją na źródle problemu. Nie zajmujemy się objawami, ale prawdziwym sednem sytuacji, z którą klient przychodzi na sesję.

DZIAŁANIA OPARTE NA MÓZGU

Albo wykorzystasz swój mózg, albo on wykorzysta Ciebie. Wszelkie działania w trakcie tego Coachingu oparte są na tym jak funkcjonuje właśnie nasz mózg. Stąd jego skuteczność i efekty pracy. Opanuj prace nad aspektami przekonań oraz emocji, aby przekształcić je w prawdziwe działanie.

SKUPIAMY SIĘ NA ŹRÓDLE

W przeciwieństwie do wielu technik coachingowych nie skupiamy się na "historii", którą klient zazwyczaj musiał opowiadać. Neuro Coaching pozwala szybko przejść do działania i uświadomić klientowi prawdziwe cele i obszary pracy. Dzięki temu zyskuje on na czasie oraz dostrzega efekty zdecydowanie szybciej.

NOWOCZESNY I SKUTECZNY SYSTEM

System, który pokazuje najważniejsze aspekty pracy z klientem. Prościej mówiąc - jakie emocje i przekonania nim sterują. Sesja nie tylko pomoże Ci rozwiązać problem lub polepszyć swoją sytuację, ale także wyposaży Cię w narzędzia do późniejszej pracy własnej. Korzystaj z Systemu także po sesjach.

Ty i Działanie - Neuro Coaching

Odpowiadając na wszelkie pytania: Wystarczy, że przyjdziesz na sesję – nie musisz być przygotowany. Pakiet Powitalny jaki otrzymasz przed sesją wraz z darmową 25 minutową sesją wstępną pomogą Ci wybrać najlepszy temat do pracy.

W skład sesji zaliczamy

Skuteczne. Proste.

Sesja odbywa się online na platformie Zoom. W dniu zapisania się na sesję otrzymasz na email specjalne zaproszenie oraz cały Zestaw Powitalny.

Zestaw Powitalny to specjalna wirtualna paczka materiałów, które pomogą Ci przygotować się na Twoją sesję Coachingową, a także będą użyteczne w pracy własnej – ze względu na swoją wyjątkową wartość i zawartość.

Co jeszcze może zrobić dla Ciebie Neurocoaching?

Niezależność od sesji czy coacha.

Sesje Neurocoachingu nauczą Cię także pracy własnej tak, abyś nie musiał polegać cały czas na coachu. To nie tylko praca 1 na 1, ale także pełen proces rozwojowy dający Ci narzędzia, które możesz wykorzystywać każdego dnia.

ŹRÓDŁO - nie historie wokół.

Jak wspomniałem wcześniej - docieramy do źródła wyzwania czy zagadnienia nad którym chcesz pracować. Pomagamy Ci wzrastać bez marnowania czasu na historię czy gubienie się w nieskończonych pytaniach. Działamy - skupiamy się na praktyce, nie na teorii.

Nowoczesny i skuteczny system.

"SYSTEM" - tak nazywamy nasze bazowe narzędzie w Neurocoachingu. Możesz zastosować je do każdej sytuacji, którą chcesz przerobić. Do celów oraz wyzwań. To narzędzie, które zmienia perspektywę i daje nam możliwość skutecznego działania.

Narzędzia dokładne jak LASER.

Narzędzia Neurocoachingu jak cała Szkoła są skupione na rozwoju jak laser. Każde ćwiczenie oraz wyjątkowej jakości materiały pomogą Ci na Twojej drodze rozwojowej. Wystarczy wrócić do sesji, otworzyć materiały i działać.

Inwestycja

To obecnie najlepsza na rynku inwestycja, w której cena przekłada się na jakość. Aby usługa była dostępna dla większej grupy osób zdecydowaliśmy się na niską ceną, w której dostarczamy więcej niż zostało zawarte w ofercie, oraz więcej niż możesz sobie wyobrazić.

Jedna Sesja Neurocoachingu

170 zł (+vat)

4 Sesje Neurocoachingu

340 zł (+vat)

zamiast 510pln (+vat)

6 Sesji Neurocoachingu

860 zł (+vat)

zamiast 1020 (+vat)

Pytania lub chcesz się zapisać?

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz zadać pytanie lub chcesz zobaczyć co lepsze? Sesja czy kilka? A może chcesz się już zapisać na sesje? Zapisz się na darmową 25 minutową rozmowę wstępną, gdzie odpowiem na wszystkie Twoje pytania oraz ustalimy termin Twojej właściwej sesji.