SZKOŁA NIE TYLKO DLA COACHÓW

Chcesz przejść jedyny taki dostępny program, który da Ci najskuteczniejsze umiejętności coachingowe i przy okazji nauczy Cię jak zbudować doskonale działający biznes?

A dodatkowo to taki program, który nawet po jego ukończeniu daje Ci możliwości wzrostu? Taki, który pokazuje Ci jak zbudować wolność, zarabiać, zarządzać firmą i rozwijać swój biznes, zdobywać klientów i po prostu – działać? 

Jeżeli tak – jesteś w doskonałym miejscu.

To jedyna taka szkoła, która prowadzi do transformacji, dostarcza pożądanych umiejętności oraz uczy jak zbudować dochodowy biznes.

Materiał szkoleniowy zbudowany na podstawie działania mózgu, który pozwala całkowicie zmienić perspektywę
oraz zdobyć umiejętności, których efektywność i skuteczność zaskoczy Twoich klientów. 

Już teraz dla Twojej wygody – cała szkoła odbywa się ONLINE!

Czym jest Szkoła Neurocoachingu?

Szkoła Neurocoachingu to 6 miesięczny program szkoleniowy – online, który przygotowuje oraz pozwala Ci uzyskać Certyfikat Life lub Neuro Coacha, wraz z nauką w jaki sposób od podstaw zbudować dochodowy biznes coachingowy.

Bez względu na to czy jesteś nowy w branży coachingu czy jesteś już aktywnie działającym coachem, któremu zależy na zdobyciu wyjątkowej wiedzy oraz narzędzi, które swoją skutecznością zachwycą klientów, czy chcesz rozwinąć swój biznes, stać się lepszym coachem i zdobyć nowe umiejętności – ta Szkoła jest dla Ciebie.

Cały cykl Szkoły odbywa się online. Możesz dołączyć kiedy chcesz, korzystać kiedy chcesz.

Naszym celem jest wyszkolić światowej klasy Neuro Coachów, promując tym samym tę innowacyjną metodę. Ideę, skuteczność i społeczność Coachów.

a Ty?

Jak działa ta Szkoła?

Od momentu dołączenia do Szkoły uzyskujesz dostęp do wszystkich szkoleń video, materiałów .pdf, nagrań oraz sekcji Pytań i Odpowiedzi, Panelu Wiedzy dla Coachów, a także dostęp do Twoich osobistych sesji oraz lekcji, które są prowadzone na platformie Zoom przez założyciela szkoły – Krystiana Wyszomirskiego. Odbywają się zgodnie z wybranym przez Ciebie harmonogramem, który jest autem naszej szkoły, przeczytasz o nim więcej poniżej.

Szkoła zapewnia Ci dostęp do kilku obszarów – Neurocoachingu, umiejętności oraz narzędzi Coachingowych, 12 miesięcznego wsparcia rozwojowego i biznesowego, części budowania oraz rozwoju biznesu. Uczysz się tutaj nie tylko umiejętności Coachingowych, ale także jak zarabiać, jak zbudować swój biznes, promować go, zdobywać klientów.  – To wszystko wliczone jest w inwestycję.

Do Szkoły masz dostęp na zawsze, co znaczy, że jeżeli pojawią się jakiekolwiek aktualizacje, nowe moduły szkoleniowe – będziesz mieć do nich dostęp. Poza szkoleniami, które są już nagrane, uzyskasz również dostęp do tygodniowych oraz miesięcznych lekcji, webinarów oraz wszelkich innych szkoleń i bonusów, które zyskujesz w trakcie nauki. 

Po ukończeniu szkoły otrzymujesz tytuł Certyfikowanego Neuro Coacha.

WARTO TO WIEDZIEĆ...

Nasza Szkoła jest otwarta dla przedsiębiorców, początkujących coachów, oraz dla tych, którzy już działają na rynku. Bez względu na Twój poziom zaawansowania – jest tutaj miejsce oraz lekcje dla Ciebie. To wiedza oraz umiejętności na najwyższym poziomie. Bez względu na to, którą ścieżkę wybierzesz i tak otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów, z których możesz korzystać wraz ze swoim rozwojem. Wszystkim zapewniamy potrzebne wsparcie, pakiet szkoleń oraz wszelkie inne dobra wynikające z dołączenia do szkoły. A dodatkowo…

POCZĄTKUJĄCY I ASPIRUJĄCY DO ROLI COACHA

Dla wszystkich osób, które dopiero zaczynają praktykę coachingową przygotowaliśmy dodatkowe Szkolenie Orientacyjne, które wprowadzi Was do naszego świata. Jeżeli dopiero zaczynasz lub marzysz o tym, aby zostać coachem – zapraszamy! Nauczymy Cię nie tylko umiejętności, ale także nauczymy budować biznes. Zapewniamy najwyższej jakości szkolenia. Pomożemy Ci wejść do świata coachingu.

DZIAŁAJĄCY JUŻ W ZAKRESIE COACHINGU.

Zapraszamy wszystkie osoby, które działają już w zakresie coachingu, chcą zdobyć nowoczesną wiedzę, umiejętności oraz narzędzia, które zapewniają rezultaty. Odkryj Panel Wiedzy oraz cały program naszej szkoły w aspektach biznesowych, które pomogą Ci rozwinąć biznes. Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła oraz wdrożyć zdobytą wiedzę.

DOŚWIADCZENI I AKTYWNI, POSZUKUJĄCY NOWYCH ROZWIĄZAŃ.

Neuro Coaching poza swoją skutecznością cechuje się także ogromną świeżością pod względem wiedzy oraz narzędzi jakimi operuje. Dla zaawansowanych już Coachów będących na rynku: Zapraszamy Was do dalszego rozwoju, poszerzania horyzontów oraz do zdobycia ponadczasowych zasobów, które pomogą Wam w rozwoju osobistym, jak i rozwoju Waszych klientów.

Materiały dla Ciebie

Czas trwania szkoły to 6 miesięcy + 12 miesięcy dodatkowego wsparcia rozwojowego oraz biznesowego, co miesięczne dodatkowe szkolenia, wieczny dostęp do wszelkich szkoleń, materiałów oraz nagrań, nielimitowane wsparcie w trakcie oraz po ukończeniu szkoły. 

Poza tym otrzymujesz:

 • W ramach szkoły – profesjonalną stronę WWW oraz platformę do kursów online;
 • Dokumenty zabezpieczające stronę od strony prawnej (RODO + wszelkie regulaminy);
 • Zestaw grafik dla Twoich Social Media;
 • Pełne szkolenie marketingowe dla Coachów; 
 • Klasy biznesowe;
 • Możliwość wsparcia przy wydaniu książki;
 • Szkolenia dodatkowe: biznes, marketing social media, skuteczny rozwój biznesu, czas i jak mieć go więcej;

Zaraz po dołączeniu otrzymujesz dostęp do Materiałów Szkoły
w tym:

 • Szkolenia orientacyjnego, które szybko wytłumaczy Ci jak poruszać się po dedykowanej stronie oraz materiałach;
 • Gotowych pomocy Coachingowych, narzędzi, zeszytów ćwiczeń oraz specjalnych książek, które pokazują Ci krok po kroku jak poprowadzić sesje, z gotowymi pytaniami oraz ćwiczeniami;
 • Dostęp do ćwiczeń, książki wiedzy, materiałów do druku oraz innych wspaniałych narzędzi;
 • Zakładkę Pytania i Odpowiedzi, gdzie możesz zapytać o co tylko chcesz i otrzymasz niemalże natychmiast odpowiedź;
 • Dostęp do panelu Twoich sesji, gdzie możesz zapisać się na coaching oraz swoje lekcje;
 • Dostęp do miesięcznych oraz tygodniowych lekcji tematycznych potrzebnych do ukończenia Szkoły.
Program Certyfikacji Szkoła Neuro Coachingu

System nauki

Przez 6 miesięcy będziemy w pełni praktyczny sposób skupiać się na rozwoju Twoich umiejętności Coachingowych. Otrzymasz tutaj nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim umiejętności, które od razu będziesz mógł zastosować w swoim życiu oraz w pracy z klientami.

Stawiamy tutaj na praktykę dlatego też przygotowane w Szkole możliwości rozwojowe pozwolą Ci wybrać najlepszy rodzaj nauki. 

Po 6 miesiącach pracy będziesz w posiadaniu nie tylko narzędzi, ale także ogromnej siły wewnętrznej, pewności siebie oraz zapału do pracy. Będziesz w pełni gotowy do budowania swojego biznesu lub jego rozwoju – jeżeli prowadzisz już swoją działalność. 

Po ukończeniu szkoły przez następne 12 miesięcy otrzymujesz pełne wsparcie biznesowe oraz dostęp do drugiej części programu Szkoły, który skupia się typowo na rozwoju biznesu oraz dostarcza Ci wszelkich potrzebnych umiejętności marketingowych, sprzedażowych i biznesowych.

Twoje lekcje będą dopasowane pod Twój kalendarz, co oznacza, że bez względu na to jak zapracowany jesteś lub jakie są Twoje zasoby czasowe – zawsze znajdzie się czas na Twój rozwój oraz indywidualne lekcje czy sesje coachingowe.

Wszelkie zajęcia będa nagrywane i dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki email, abyś te materiały mógł wykorzystywać kiedy tylko chcesz. 

Rodzaje materiałów z jakich możesz korzystać to:

 • Nagrane wcześniej tzw. Klasy Coachingowe (szkolenia tematyczne);
 • Tygodniowe spotkania online;
 • Laboratorium Coachingowe – szkolenia pokazujące jak używać narzędzi na prawdziwych przypadkach w życiu;
 • Sesje Coachingowe Indywidualne;
 • Sesje Coachingowe Email;
 • Klasy Certyfikujące;
 • Gotowe pomoce coachingowe;
 • Wsparcie biznesowe oraz strefa Q&A;
 • Wszelkie inne dostępne dla działających w szkole materiały;
 • Klasy: Jak zarobić 5000zł/msc i 10000zł/msc

Tematyka

POZNAJ I ZROZUM SYSTEM

Seria klas, które uczą, w jaki sposób korzystać z naszego głównego narzędzia jakim jestem System. Te zajęcia pomogą Ci zrozumieć jak działają poszczególne elementy, jak dobrze pracować z klientami, jak również jak prawidłowo rozwijać siebie. W trakcie Szkoły, temat Systemu przewija się wielokrotnie. Otrzymasz wskazówki do korzystania z niego niemalże z każdym możliwym problemem, z jakim przyjdzie się mierzyć Twoim klientom.

FAKTY A OPINIE

Ponad 90% myśli, które mamy, a sabotują one nasze działania, są jedynie opiniami. Wydaje się nam, że historia, którą niesiemy, ma znaczenie. Jeżeli chodzi o pracę coachingową, historia klientów NIE JEST POTRZEBNA. To jedynie myśli, coś, co się wydarzyło. To my decydujemy, jak myślimy na temat przeszłości. W trakcie zajęć z FAKTÓW A OPINII nauczysz się, jak skutecznie pozbywać się opinii, zmieniać je i jak odłączyć się od historii, które mogą stopować Twoje działania.

SZTUKA ZADAWANIA PYTAŃ

W neurocoachingu wyróżniamy dwa rodzaje pytań:

Twórcze i Destrukcyjne. Nauczysz się jak doskonale zadawać pytania, aby uzyskać właściwe odpowiedzi – od siebie – oraz od Twoich klientów. Część pytań, które sobie zadajemy, zabiera naszą energię. Nauczysz się, jak je rozpoznawać, zmieniać i transformować na pytania twórcze.

WYGODNE EMOCJE

Wygodne emocje to takie, które sprawiają, że czujemy się źle, odkładamy na później nasze działania, ale zawsze znajdzie się, jakieś wytłumaczenie naszego stanu. Praca z wygodnymi emocjami polega na odnalezieniu prawdziwego powodu, jakim jest potrzeba “poklepania po ramieniu”. Do wygodnych emocji zaliczamy również tzw. Prokrastynację oraz Perfekcjonizm. Dwa zachowania oparte na bazie strachu przez oceną, porażką i szerokorozumianym strachem. W trakcie klas, nauczysz się jak pracować nad nimi, oraz jak skutecznie się ich pozbywać.

AKTYWNA PRACA EMOCJONALNA

To rodzaj klas, które nauczą Cię, jak zarządzać swoim samopoczuciem, emocjami oraz myślami. Dowiesz się, co zrobić (i jak to zrobić – krok po kroku), aby Twoje myśli i emocje, szły w parze z Twoimi celami, dzięki czemu maksymalnie wzrośnie Twoja efektywność, ponieważ zaczniesz wykorzystywać jeszcze więcej zasobów Twojego mózgu.

PEWNOŚĆ SIEBIE

Czyli umiejętność słuchania osądów i opinii na swój temat, bez przejmowania się nimi. Brak tej umiejętności to wobec statystyk, które prowadzi Szkoła, 90% problemów z działaniem, akceptacją siebie, jak również ze zrzuceniem wagi, powstrzymywaniem się od zajadania i dalszą pracą nad sobą. Otrzymasz narzędzia oraz wiedzę, która da Ci szerokie możliwości uczenia innych, jak nauczyć się tej pewności siebie – jej się nie buduje. Pewności siebie się uczymy.

HISTORIE I ICH NEUTRALIZACJA

Opowiadanie historii sprawia, że mimo wielu prób, wciąż trafiamy do tego samego miejsca, co np. 2 lata temu. Jeżeli próbujesz nowych rzeczy, ale nie zmienia się Twoje myślenie, nie idą za tym nowe emocje, czyli Twoje działanie również będzie takie same. Historia, którą ciągną za sobą klienci, jest odpowiedzią na to, dlaczego “zawsze trafiają do tego samego miejsca”. Neurocoaching to rodzaj coachingu, który neutralizacja historię klienta. Ona przestaje być potrzebna, ponieważ piszemy ją na nowo. Dzięki specjalnym ćwiczeniom, klienci bardzo szybko wprowadzają ją do mózgu i działają zgodnie z nią.

ORGANIZACJA UCZUĆ I MYŚLI

Krystian porównuje to do układania rzeczy w szafie czy szufladzie. Porządek oraz harmonia pozwalają szybciej docierać do rzeczy, które potrzebujemy. Tak samo jest z myślami. Okazuje się, że nie potrafimy na świadomym poziomie ich zorganizować. Krystian stworzył do tego specjalny zestaw ćwiczeń, które pozwala odnajdywać “braki organizacyjne” i porządkować je w przeciągu kilku chwil. Ułożone emocje oraz myśli redukują uczucie zagubienia w temacie, powodują lepsze zarządzanie sobą w czasie, dokładniejsze cele, szybsze osiąganie upragnionych rezultatów, a także pracę na wagą, zajadaniem czy innymi nawykami.

KLASY NEUROCOACHINGU PRAKTYCZNEGO

Klasy Neurocoachingu 

To dział, który uczy Cię jak wykorzystywać zasoby mózgu, pracować w zgodzie z nim nad swoim rozwojem. Jak docierać do nowych miejsc, poszukiwać odpowiedzi, które nie zawsze są oczywiste. Neurocoaching praktyczny będziemy wykorzystywać do:

 • Odkrywania prawdziwych ambicji “na przyszłość”;
 • Redukcji wypalenia zawodowego;
 • Redukcji zaników inspiracji;
 • Głębokiego odkrywania siebie;

informacja: Szczegółowe informacje na temat działania ćwiczeń oraz zagadnień przekazywane są w trakcie 4 miesiąca Szkoły. Ze względu na ich sposób działania oraz wyjątkowy sposób prowadzenia, zależy nam na tym, aby nasi coachowie mieli już inne umiejętności, które jeszcze skuteczniej pozwolą im prowadzić klientów.

CZAS W MÓZGU

Czyli jak czynnik, którego nie rozpoznaje mózg wykorzystać na naszą korzyść i cele z przyszłości realizować “dzisiaj”;

OSOBA NA PRZYSZŁOŚĆ

OSOBA NA PRZYSZŁOŚĆ – Zestaw pomagający dokładnie opracować wizję siebie z przyszłości. Doskonałe narzędzie dla osób, które chcą rozpocząć pracę nad sobą i od razu, chcą być osadzone w emocjach, myśleniu oraz przekonaniach tej osoby, którą chcą stać się w przyszłości.

“POLARODIY”

Zestaw, który pozwala odkrywać prawdziwe myśli klienta oraz jego pomysły, które są zakopane pod przekonaniami. ten zestaw wykorzystujemy, gdy klient chce szybko odkryć, co powinien zrobić, aby zrealizować swój cel, skutecznie pracować nad sobą, lub bardzo szybko, zmienić swoją sytuację. Krystian odkrył mechanizm, który pozwala “obejść” wszelkie negatywne myśli oraz podświadome przekonania, które mogą sabotować potencjał.

PRZEKONANIA ZANIKAJĄCE

Zestaw pomagający przetransformować wszelkie negatywne przekonania, które dotyczą danego celu czy sytuacji, nad którą chce pracować klient. Efektem końcowym jest czysta wizja, tego, co klient chce osiągnąć, oraz tylko twórcze myślenie w tym kierunku.

KLASY PRAKTYCZNE #2

To klasy dające umiejętności do pracy z różnego rodzaju praktycznymi, codziennymi problemami klientów. Do nich zaliczamy:

 • Wyznaczanie celów na podstawie neurocoachingu oraz mózgu;
 • Zarządzanie sobą w czasie (czas i jak mieć, go więcej);
 • Kreatywne rozwiązywanie problemów;
 • Dziennik emocjonalny – świadome decyzje o samopoczuciu;
 • Prokrastynacja szybka (tzn. zwlekanie z braku planu);
 • Problemy w relacjach;
 • Asertywność;
 • Odnajdywanie wartości;
 • Samodyscyplina;
 • Planowanie i osiąganie celów;
 • Świadome i celowe myślenie

Poza praktyczną klasą (online lub nagraną) otrzymujesz dodatkowo materiały do certyfikacji takie jak:

 • Książka wiedzy – z dokładnymi opisami wszelkich omawianych działów;
 • Zeszyt ćwiczeń – gdzie znajdziesz wszelkie ćwiczenia, które możesz wykorzystać w pracy nad sobą lub od razu w pracy z klientami;
 • Książkę Neurocoachingu – zawiera ćwiczenia z Klas Praktycznego Neurocoachingu;
 • Karty Systemu – specjalne kartki do druku, które ułatwiają Ci korzystanie z Systemu;
 • Podręcznik Certyfikacji – specjalny zeszyt, który pomoże Ci ułożyć wszystkie daty, godziny, plany, sesje, zadania itd. w trakcie Twojej certyfikacji.
 • Dodatkowe materiały w trakcie sesji, klas i szkoleń

Korzyści, które otrzymujesz na zawsze

DOSTĘP DO WSZELKICH AKTUALIZACJI

Ponieważ posiadasz dożywotni dostęp do platformy, będziesz otrzymywać również wszelkie aktualizacje programu Szkoły. Tak długo jak szkoła będzie istniała. Zawsze bezpłatnie.

WSZYSTKIE SZKOLENIA KRYSTIANA WYSZOMIRSKIEGO

Po ukończeniu szkoły otrzymujesz dostęp do wszystkich szkoleń jakie przygotował Krystian. To dziesiątki godzin materiałów z różnych dziedzin życia oraz biznesu, które możesz wykorzystać dla siebie lub do pracy z klientami.

MIESIĘCZNE SPOTKANIA

Jako Certyfikowany Neuro Coach będziesz mógł uczestniczyć w miesięcznych spotkaniach, które będą, poza 12 miesięcznym mentoringiem biznesowym, miejscem Twojego rozwoju umiejętności Coachingowych oraz biznesowych. Każdy miesiąc będzie poświęcony innemu tematowi.

PO CERTYFIKACJI

Po Certyfikacji otrzymasz dostęp do dodatkowych zakładek na platformie. Dzięki temu możesz prowadzić swój rozwój, gdy tylko chcesz!

Certyfikacja

Certyfikacja w Szkole Neuro Coachingu to nie tylko zwykły egzamin czy podpisanie dokumentu. To symbol Twojej pracy oraz zaangażowania. Znak tego, że podjąłeś się wyzwania i wykorzystałeś możliwości.

Osoby, które chcą uzyskać Certyfikat mogą zrobić to w bardzo prosty sposób, jaki jest przedstawiany w pierwszym tygodniu Szkoły. 

Nie przeprowadzamy egzaminów “na znajomych”. Ponieważ program zbudowany jest tak, że od razu wprowadzasz wszelkie elementy mamy możliwość monitorowania Twojego wzrostu oraz sposobu przyswajania wiedzy na bieżąco. 

Czekają Cię 2 quizy, które jeżeli prowadzisz notatki, wykonujesz ćwiczenia oraz uczestniczysz w zajęciach będą dla Ciebie niezwykle łatwe. Sprawdzą one to jak wykorzystałeś wiedzę oraz zdobyte narzędzia. 

Szkoła kończy się prostym godzinnym egzaminem sprawdzającym jak potrafisz pracować Systemem (Naszym głównym narzędziem) oraz jak przeprowadzasz klienta przez jeden z wybranych przez Ciebie tematów jakie uczysz się w szkole.

Twój Certyfikat wraz z prezentem zostanie wysłany pocztą tradycyjną oraz otrzymasz jego elektroniczną kopię. Certyfikat oraz wszelkie inne dokumenty wystawione przez szkołę są wieczne. Nie trzeba powtarzać egzaminów, aby być aktywnie Certyfikowanym.

 

 

Neurocoaching szkoła neurocoaching life coching the life coach life coach business coach szkolenia dla firm neurocoaching Krystian Wyszomirski

Dodatkowe kwalifikacje

Poza głównym nurtem szkoły tzn. NeuroCoachingiem otrzymujesz również możliwość brania udziału w dodatkowych 3 miesiącach szkolenia w jednym z wybranych przez Ciebie dwóch dostępnych obszarów. (Jeżeli w trakcie szkoły pojawią się nowe – otrzymasz informację jako pierwszy)/

Treningi Korporacyjne – Dla Zespołów oraz Przedsiębiorców

Rozszerzony trening, który daje Ci narzędzia oraz gotowe szkolenia, które możesz przeprowadzać także dla średnich oraz dużych firm czy korporacji, zespołów. 

To ścieżka, która pozwala Ci na pracę dla firm jako ich szkoleniowiec oraz coach. Poprzez zestaw umiejętności jaki otrzymujesz w trakcie tych 3 miesięcy będziesz gotowy pracować nad:

 • Efektywnością zespołów;
 • Przepływem komunikacji w firmie;
 • Coachingiem kompetencyjnym;
 • Rekrutacja oraz działania z zespołem HR;
 • Podwyższanie kompetencji zespołów oraz audyt firm;
 • Budowaniem oraz rozwojem zespołów;
 • Dalszym rozwojem przedsiębiorstw;
 • Zakładaniu oraz budowaniu firm;

Polecana dla osób, które chcą wspierać innych w rozwoju biznesowym, chcą wspierać ich w działaniach, pomagać osiągać kolejne kroki milowe. Jeżeli interesuje Cię praca dla większych firm pod kontraktem jako trener czy coach – ta ścieżka może być dla Ciebie!

Co otrzymujesz przy wybraniu tej ścieżki?

 • 3 gotowe programy szkoleniowe, które możesz wykorzystać w firmach (zawierają przygotowane materiały takie jak prezentacje, zeszyty ćwiczeń i inne);
 • Webinar do każdego ze szkoleń oraz dokładne ich omówienie w trakcie lekcji indywidualnej; 
 • Dodatkowe sesje coachingowe przez 2 miesiące ukierunkowane na umiejętności z tej ścieżki;
 • Wsparcie w szkoleniach oraz informacja zwrotna na życzenie;
 • Pomoc w budowaniu programów szkoleniowych oraz determinowaniu najważniejszych potrzeb firmy;
 • Wsparcie przy budowaniu oferty dla firm;
 • Zeszyt ćwiczeń;
 • Pisemne rekomendacje od Szkoły jako sprawdzony oraz Certyfikowany Coach własnie w zakresie przedsiębiorstw. 

Ścieżka Wellness 

Trening dla osób, które chcą skupić się na zdrowiu mentalnym oraz połączyć swoją pracę Coachingową z technikami pozwalającymi na pracę z emocjami oraz wnętrzem człowieka na poziomie mózgu jak również ciała. 

To ścieżka, która pozwala Ci na pracę z przedsiębiorcami jak również 
z klientami indywidualnymi. To m.in:

 • Redukcja stresu oraz zwiększanie świadomości emocjonalnej;
 • Zapobieganie oraz pozbywanie się wypalenia zawodowego; 
 • Głębokie neuro-techniki relaksacji oraz pracy z emocjami;
 • Zarządzanie samopoczuciem oraz generowanie pozytywnych uczuć;
 • Szeroko rozumiane wsparcie mentalne;

Ta ścieżka może być właściwa dla Ciebie jeżeli czujesz zamiłowanie do pracy nad wnętrzem człowieka. Jeżeli praca mentalna, rozwojowa oraz emocjonalna to coś, co czujesz – ta ścieżka jest dla Ciebie.

Co otrzymujesz przy wybraniu tej ścieżki?

 • Pełne szkolenie z wybranych przez szkołę technik Wellness Mental.
 • 2 godziny webinarów z tematyki wellness zawierających przykłady wykorzystania ćwiczeń;
 • Dodatkowe sesje coachingowe przez 2 miesiące ukierunkowane na umiejętności z tej ścieżki;
 • Wsparcie w szkoleniach oraz informacja zwrotna na życzenie;
 • Specjalny prezent na rozpoczęcie ścieżki.

Coaching Kariery

To ścieżka dla osób, które chcą specjalizować się w pracy nad karierą, zawodem, rozwojem kwalifikacji oraz kompetencji innych. To rozszerzony trening, który pozwoli Ci doskonale pełnić tę rolę.

To ścieżka, która pozwala Ci na pracę z przedsiębiorcami jak również 
z klientami indywidualnymi. To m.in:

 • Praca nad zasobami ludzkimi;
 • Odnajdywanie i rozwój umiejętności;
 • Wspieranie przy wyborze ścieżki kształcenia i zawodowej;
 • Pomoc w rozwoju zawodowym;
 • Praca nad rozwojem kompetencji prowadzących do awansu;
 • Wsparcie mentalne przy zmianie stanowiska czy zmianie pracy;
 • Zapobieganie wypaleniu;

Ta ścieżka może być właściwa dla Ciebie jeżeli lubisz pracować nad odnajdywaniem tego, co w innych unikalne. Lubisz szukać, analizować, dociekać i wspierać innych w tym, aby spełniali się zawodowo.

Co otrzymujesz przy wybraniu tej ścieżki?

 • Pełne szkolenie z wybranych przez szkołę technik Coachingu Kariery
 • 4 klasy dodatkowe z zakresu umiejętności;
 • Dodatkowe sesje coachingowe przez 2 miesiące ukierunkowane na umiejętności z tej ścieżki;
 • Wsparcie w szkoleniach oraz informacja zwrotna na życzenie;

Działanie programu

Szkoła działa online. Oznacza to, że cały program możesz przejść w zaciszu swojego pokoju! 

Część materiałów przygotowana jest na specjalnej platformie, do której otrzymujesz dostęp zaraz po zapisaniu się do szkoły. Pozostałe lekcje odbywają się za pomocą darmowej aplikacji Zoom.us, którą możesz pobrać na telefon, tablet czy komputer. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach dla komfortu nauki.

 

Platforma szkoły dopasowana jest do każdego urządzenia. Możesz korzystać z materiałów gdzie tylko chcesz. 

Materiały w formie video, audio oraz ebooków dostępne są na platformie. Z każdym tygodniem Twojego rozwoju pojawia się ich coraz więcej. Ten zabieg pomoże nam w uniknięciu efektu przygniecenia materiałem. 

 

Elastyczny czas nauki.

Biorąc pod uwagę różne potrzeby klientów zdecydowałem się stworzyć nowy system nauki klas online. Swoje lekcje indywidualne oraz sesje możesz wykorzystać w różnym przedziale godzinowym. Od 7:30 rano do 22:30 wieczorem. 

Inwestycja

Od momentu dołączenia do szkoły może okazać się, że wszystko, co robisz to inwestycja w siebie, swój rozwój oraz przyszłość. 

Misją szkoły jest nie tylko przekazywanie umiejętności, ale także jak na tej podstawie stworzyć dochodowy biznes. Oto dbamy w trakcie szkoły oraz po jej zakończeniu.

Wiele osób, które uczestniczyło w naszych szkoleniach powiedziało, że zainwestowało wiele więcej w kursy oraz inne szkolenia niż w nasz program Certyfikacji a otrzymało mniej wiedzy. 

Inwestycja za szkołę to 5600PLN + VAT. Opłatę można rozłożyć na 14 rat.

Opłata wstępna w wysokości pierwszej raty płatna jest od razu. Kolejne płatności następują co 30 dni.

Chcesz dołączyć? Masz dodatkowe pytania? Chcesz się upewnić, że to dla Ciebie? Porozmawiaj bezpośrednio z Krystianem Wyszomirskim na darmowej mini-sesji.

Rozmowa nie jest zobowiązująca. To po prostu dodatkowa możliwość dla Ciebie!

Zapisz się tutaj:

coaching pytania coachingowe narzędzia coachingowe szkolenie coachingowe warsztaty coachingowe książki coachingowe ćwiczenia coachingowe studia coachingowe narzedzia coachingowe kontrakt coachingowy techniki coachingowe

Pytania i Odpowiedzi

PRZEGLĄD PROGRAMU

Cały program odbywa się online! Dodatkowo masz dostęp do wszystkich materiałów na stałe. Możesz do nich wracać kiedy chcesz w swoim własnym czasie!

Cała szkoła trwa 6 miesięcy, potem działamy kolejne 12 miesięcy (raz w miesiącu) dbając o Twój dalszy rozwój. Przez 6 miesięcy odbywają się klasy tygodniowe oraz miesięczne, które mają swoje zadania oraz materiały do przerobienia. Analizując działania naszych studentów wystarczą maksymalnie 3 godziny tygodniowo, aby przejść pomyślnie cały materiał w szkole.

Szkoła otwarta jest 3 razy w roku. 

Obecna rekrutacja zaczyna się się 10.11.2020 i trwa do 10.01.2021.

Celem szkoły jest danie Ci przede wszystkim praktyki oraz narzędzi. Skupiamy się tutaj na pełnej praktycznej stronie coachingu oraz działań rozwojowych. Uczymy Cię SYSTEMU opartego na działaniu mózgu, dzięki czemu zawdzięczamy ogromną skuteczność. 

Cały program wyposaży Cię od początku w narzędzia do pracy własnej, abyś każdego dnia mógł rozwijać siebie, swoje umiejętności. Następnie dostaniesz pakiet narzędzi, do pracy z innymi. Razem z tym idą książki, zeszyty ćwiczeń, gotowe programy rozwojowe dla klientów oraz wszelkie materiały, które możesz wykorzystać w pracy własnej oraz pracując z klientami, firmami itd. 

Nauczysz się korzystania z SYSTEMU  – autorskiego narzędzia oraz zdobędziesz umiejętności i wiedzę w ponad 10 różnych obszarach, w których Neurocoaching może pomóc. Dodatkowe materiały, szkolenia oraz ścieżki jakie oferujemy przygotują Cię do pracy z klientami indywidualnymi, działaniach w firmach, korporacjach, do pracy z przedsiębiorcami, managerami oraz innymi grupami – które Ty określisz. Otrzymasz narzędzia pod swoje potrzeby i ponad to.

Po ukończeniu 3 miesiąca szkoły jesteś w gotowości do nowych działań i otrzymujesz dostęp do szkoleń Marketingowych, które przygotowują Cię do otworzenia swojego własnego biznesu! Te praktyczne kursy pomogą Ci nie tylko dokładnie zbudować silne fundamenty biznesu, ale także ofertę, produkty, strategię promocji, wpisy do social media, stronę www z atrakcyjnymi usługami oraz Twoją własną oprawą graficzną, gotowe działania do listy mailingowej oraz całą sekwencję przyciągania uwagi klientów i budowania swojego biznesu online. 

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM?

Szkoła Neurocoachingu została stworzona z myślą NIE TYLKO o osobach, które chcą zostać Coachami, ale także dla tych, które chcą przejść swoją ścieżkę rozwojową w zgodzie ze swoim wnętrzem oraz tym jak działa ich mózg. 

Dołączają tutaj osoby indywidualne, pracujące na etacie, przedsiębiorcy, managerowie a także firmy często wysyłają do nas swoich kierowników, aby nabyli umiejętności managerskich. 

Przez lata Krystian Wyszomirski pracował z ponad 300 różnymi branżami. To miejsce dla każdej osoby, która chce się rozwijać.  

Nie chodzi tylko o Certyfikację, ale przede wszystkim o umiejętności, narzędzia oraz transformację.

Szkoła to miejsce bez osądu. Pełne przyjaznej atmosfery, wsparcia oraz działań rozwojowych. Złączone pasją oraz zamiłowaniem do działania, rozwoju, mózgu oraz ludzi. Promujemy zdrowy styl życia – mentalny jak i fizyczny. Skupiamy się na wielu aspektach życia – a do siebie podchodzimy z otwartością. 

Do Szkoły zapraszamy także osoby, które mają PIERWSZY RAZ do czynienia z Coachingiem czy jakąkolwiek inną formą rozwoju osobistego.

Dla osób, które liczą, że od samego słuchania i czytania zmienią się. Dla osób, które nie mają zamiaru podjąć się działania i wprowadzać rzeczy, które uczymy się w trakcie Szkoły.

Szkoła nie jest także dla osób, które chcą tutaj przyjść tylko po to, aby nałapać klientów i wyjść. 

Oczywiście! Nasze comiesięczne klasy biznesowe oraz dodatkowe kursy i szkolenia w tym temacie pomogą Ci wystartować ze swoim biznesem. 

Zapewniamy również podstawy zabezpieczenia biznesu usługowego poprzez współpracę z profesjonalistami, którzy dla uczestników Szkoły przygotowują materiały np. Politykę Prywatności, Regulaminy itd. Oczywiście w trakcie działań otrzymujesz do nich bezpośredni kontakt jeżeli potrzebujesz więcej. 

Nie! Platforma Certyfikacji działa na każdym urządzeniu i jest niezwykle przejrzysta. Wszelkie kwestie techniczne – np. blogowanie, sklep www, strona itd. są przedstawione w poradnikach w Szkole w dziale marketingu, które prowadzą Cię za rękę – krok po kroku. 

WSZELKIE INNE WAŻNE DETALE

Obecnie cena Szkoły to 5600zł netto. Oferujemy plany płacenia ratalnego, o których dowiesz się więcej w trakcie darmowej rozmowy z Krystianem. 

Misją Szkoły jest przekazywanie umiejętności i wiedzy. Nie “kasuję za markę czy nazwę” – to moja zasada. 

Uczestnicy mimo tej inwestycji dostają o wiele więcej niż mogą się spodziewać. Szkoła jest pełna niespodzianek, programów oraz aktualizacji wciąż przybywa. 

Nie, ale możesz dołączyć do Szkoły poprzez Program Partnerski. KLIKNIJ TUTAJ, PO WIĘCEJ INFORMACJI!

Płatności mogą być dokonane na jeden z wybranych przez Ciebie sposobów:

 • Na podstawie faktury VAT (jednej przy zapłacie z góry) lub co 30 dni w systemie ratalnym;
 • Przez kartę Visa, Mastercard, PayPal lub Stripe w systemie “zapłać za całość” lub miesięcznym. 

 

W Szkole oferuję kilka rodzajów wsparcia.

SESJE INDYWIDUALNE

 • W każdej chwili możesz zapisać się na indywidualną sesję, którą możesz wykorzystać na dowolny problem czy zagadnienie.

SESJE W PARACH

 • Uczestnicy danej edycji Szkoły zostają wyposażeni w narzędzia, dzięki czemu możecie pomagać sobie z innymi studentami.

PYTANIA I ODPOWIEDZI 

 • Na platformie Szkoły istnieje specjalna zakładka Pytań i Odpowiedzi, gdzie kiedy tylko chcesz możesz zadać każde pytania i w przeciągu kilku godzin (a czasem minut!) otrzymasz odpowiedź.

KWARTALNE KLASY UZUPEŁNIAJĄCE

 • Raz na kwartał oferuję dużą klasę, gdzie możesz przejść swój coaching pod okiem grupy – chętnej osoby lub przepracować ze mną jakikolwiek temat sobie życzysz. 

KONTAKT EMAIL

 • W każdej chwili możesz napisać do email, który odczytam tylko ja. Odpiszę na każdą wiadomość tak szybko jak tylko mogę.

 

Oczywiście. Po ukończeniu Szkoły otrzymujesz Certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności na podstawie prostych wymagań. Jeżeli będziesz aktywnie brać udział w klasach i korzystać z materiałów – będzie to najprostsza rzecz, którą możesz sobie wyobrazić.

Doskonale! Umów się na darmową rozmowę i zadaj pytanie. KLIKNIJ TUTAJ, ABY SIĘ ZAPISAĆ.